5% dla nowych klientów w Banku Millennium

Dodany: 2013-01-08

Nowi klienci Banku Millennium mogą od teraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego - 5%. Wyjątkowa oferta dotyczy środków do 50 000 zł i obowiązuje przez 3 miesiące (licząc od pierwszej wpłaty).

 

Atrakcyjne oprocentowanie na dzień dobry - 5% w skali roku dla nowych Klientów  - połączono z możliwością dopłat i wypłat bez utraty odsetek. Otwarcie i prowadzenie konta jest również bezpłatne. Promocja trwa do 17 lutego 2013 r. Promocyjne oprocentowanie liczone jest od dnia pierwszej wpłaty i obowiązuje przez 3 miesiące.

Konto Oszczędnościowe dla nowych Klientów - najważniejsze korzyści:

  • oprocentowane promocyjne 5% w skali roku dla kwot od 1000 do 50 000 zł, przez 3 miesiące
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • z możliwością dopłat w każdej chwili
  • z możliwością wypłat bez utraty odsetek

Zarabiaj na swoich oszczędnościach

Piątka w pakiecie dla wszystkich klientów

Klienci, którzy już oszczędzają w Banku Millennium mogą skorzystać z oprocentowania 5% w skali roku po wybraniu Pakietu: Konto Oszczędnościowe z Lokatą Inwestycyjną Feniks VI. W ramach Pakietu Klienci mogą otworzyć 12 miesięczną Lokatę Inwestycyjną Feniks VI i od tego momentu przez 6 miesięcy obowiązuje ich promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowaniem tym objęte są kwoty będące równowartością kwot na Lokacie Inwestycyjnej od 1000 do 1 000 000 zł. Na Lokacie Inwestycyjnej środki Klientów mogą wypracować zysk do 8% za okres inwestycji.

Kalkuator Lokat