Deklasująca oferta BGŻOptima – lokata 2,7 proc. na 4 miesiące

Dodany: 2016-01-28

BGŻOptima wprowadziła do swojej oferty czteromiesięczną Lokatę Deklasującą z oprocentowaniem 2,7 proc. w skali roku. Obowiązuje ona tylko w przypadku zdeponowania nowych środków. Oferta jest limitowana – klienci będą mogli otworzyć 4000 lokat.

 

W ramach Lokaty Deklasującej każdy klient może założyć do pięciu takich depozytów o maksymalnej wartości 100 000 zł każda. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania na lokacie jest ulokowanie na niej nowych środków. Natomiast nowi klienci mogą z niej skorzystać po założeniu bezpłatnego konta oszczędnościowego BGŻOptima, które jest także bardzo atrakcyjnie oprocentowane – do 2,8 proc. w skali roku.

 Po sukcesie poprzednich limitowanych edycji lokat przygotowaliśmy kolejną propozycję. Tym razem założonych zostanie 4 000 czteromiesięcznych depozytów. Mamy nadzieję, że oferta Lokaty Deklasującej spotka się z zainteresowaniem naszych dotychczasowych klientów oraz zachęci nowe osoby do oszczędzania z BGŻOptima – mówi Marta Domańska-Trzaskoma, ekspertka BGŻOptima odpowiedzialna za produkty depozytowe.

Produkt dostępny jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów mających konto oszczędnościowe w BGŻOptima. Aby skorzystać z tej oferty, trzeba się spieszyć, produkt dostępny będzie tylko do 4 lutego lub do wyczerpania limitu lokat. Kwota minimalna potrzebna do założenia depozytu to 1 000 zł. Przedterminowe zakończenie lokaty wiąże się z utratą naliczonych odsetek.

Inwestuj z lokatą 5%

Szczegóły Lokaty Deklasującej w BGŻOptima:

  • 2,7 proc. w skali roku,
  • 4 miesięczny okres deponowania,
  • oferta tylko na nowe środki,
  • maksymalna liczba lokat dostępna dla jednego klienta – 5,
  • maksymalna wartość pojedynczej lokaty – 100 000 zł.

4000 lokat w ofercie. Więcej informacji na http://www.bgzoptima.pl.

Kalkuator Lokat