Konto Oszczędnościowe Banku Millennium z oprocentowaniem 4%

Dodany: 2013-04-03

W Banku Millennium do 11 maja 2013 r. trwa promocja Konta Oszczędnościowego. Nowe środki wpłacone na nie do tego dnia są oprocentowane w wysokości 4% w skali roku przez trzy miesiące. Promocja obejmuje nowe środki do 100 000 zł.

Korzyści chodzą parami. Dzięki Kontu Oszczędnościowemu w Banku Millennium można teraz połączyć pewny zysk z wygodą swobodnego korzystania ze zgromadzonych środków. Atrakcyjne, promocyjne oprocentowanie to teraz 4% w skali roku niezależnie od tego czy konto jest zasilane jednorazowo czy regularnie. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, a dopłaty i wypłaty nie powodują utraty odsetek. Promocja przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów Banku Millennium, trwa do 11 maja 2013 roku. 

nawet 2,35% na lokacie od 100 tys. Załóż online

Jak zachęcamy do oszczędzania? Obecnie proponujemy konto oszczędnościowe z możliwością bezpłatnych wpłat i wypłat w każdym momencie, i z atrakcyjnym oprocentowaniem jak na lokacie. Tylko systematyczne oszczędzanie nawet niedużych kwot pozwala z czasem zebrać środki na ekstra wydatki czy wymarzone wakacje - tłumaczy Marek Ubysz, Kierujący Wyd ziałem Produktów Oszczędnościowych.
Konto Oszczędnościowe Banku Millennium - najważniejsze korzyści:

  • oprocentowane 4% w skali roku dla nowych środków, przez 3 miesiące
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • z możliwością dopłat w każdej chwili
  • z możliwością wypłat bez utraty odsetek
  • comiesięczna kapitalizacja odsetek
Kalkuator Lokat