Lokata 3 razy lepsza – nowość w eurobanku

Dodany: 2016-02-02

Gwarantowane oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące, odsetki płatne z góry oraz atrakcyjna premia po odnowieniu lokaty – to nowa propozycja eurobanku dla osób zainteresowanych atrakcyjnymi formami oszczędzania. Lokata 3 razy lepsza dostępna jest tylko do 30 kwietnia 2016 roku.

 

W ramach promocji obowiązującej od 1 lutego do 30 kwietnia 2016 r. osoby zainteresowane atrakcyjnymi formami oszczędzania mogą ulokować od 200 zł do 30 000 zł na Lokacie 3 razy lepszej eurobanku, która gwarantuje oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku w pierwszym 3-miesięcznym okresie jej trwania. Dodatkowo bank oferuje odsetki płatne z góry (już w dniu założenia lokaty trafią one na konto klienta i będą do jego dyspozycji), a w przypadku odnowienia lokaty na kolejny okres również premię stanowiącą równowartość odsetek naliczonych w wysokości 1% od kapitału początkowego lokaty. W sumie odsetki otrzymane za pierwszy okres trwania Lokaty 3 razy lepszej wraz z premią mogą dać zysk taki jak na 3-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem 4% w skali roku.

 

Inwestuj z lokatą 5%

 

Aby trzy razy lepiej zarabiać na swoich oszczędnościach, wystarczy założyć konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige, a następnie złożyć dyspozycję otwarcia Lokaty 3 razy lepszej w dowolnej placówce eurobanku, w serwisie eurobank online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej eurobanku. Dla uzyskania premii po odnowieniu lokaty na kolejne 3 miesiące, należy w pierwszym okresie jej trwania przynajmniej raz otrzymać wynagrodzenie lub inny dochód (z tytułu umów cywilnoprawnych lub świadczenia emerytalno-rentowego) w wysokości minimum 500 złotych na konto, z którym powiązana jest lokata. Oprocentowanie odnowionej lokaty wyniesie tyle, ile na 3-miesięcznej lokacie Odsetki płatne z góry. Lokata 3 razy lepsza skierowana jest do osób, które przez 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie miały konta w eurobanku.

Kalkuator Lokat