Lokata Horyzont Zysku w Banku Millennium

Dodany: 2014-03-27

Do oferty Banku Millennium wprowadzona została nowa, długoterminowa lokata Horyzont Zysku. Lokatę można założyć z nowych środków wpłaconych do Banku na 15, 18 i 24 miesiące i zyskać, w zależności od okresu, nawet 3,5% w skali roku

 

Lokatę Horyzont Zysku można założyć dla nowych środków w wysokości od 1000 zł do 100 000 zł. W zależności od okresu trwania lokaty, oprocentowanie wynosi:

 

  • 3,10% w skali roku dla lokaty 15-miesięcznej
  • 3,30% w skali roku dla lokaty 18-miesięcznej
  • 3,50% w skali roku dla lokaty 24-miesięcznej

 

Lokata bankowa 4,1% na 3 mies.

 

Konsekwencja i systematyczność to klucz do efektywnego odkładania pieniędzy. Zachęcamy naszych Klientów do długoterminowego oszczędzania, oferując korzystne oprocentowanie oraz możliwość wyboru spośród trzech okresów trwania lokaty. Obecnie brak jest sygnałów o możliwości podwyższenia stóp procentowych w ciągu najbliższych miesięcy. W tej sytuacji lokata na dłuższy okres staje się jeszcze lepszą propozycją. Naszą bardzo atrakcyjną ofertę lokat na krótsze okresy teraz dodatkowo wzmacniamy produktem o dłuższym horyzoncie - mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

 

Horyzont Zysku jest lokatą nieodnawialną. Klient może złożyć dyspozycję automatycznego przekazania środków na Konto Oszczędnościowe po zakończeniu lokaty. Lokatę Horyzont Zysku można otworzyć w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce. 

 

Każdy Klient może założyć jedną lokatę na dany okres.

Kalkuator Lokat