Nawet 3 proc. na EKOlokacie SUPERprocentującej

Dodany: 2015-11-18

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do oferty 6-miesięczną EKOlokatę SUPERprocentującą. Jej oprocentowanie wynosi nawet 3 proc. w skali roku. Lokatę można otworzyć w kilka minut online, przez infolinię, za pośrednictwem bankowości elektronicznej BOŚBank24 lub w dowolnym oddziale banku.

 

Maksymalne oprocentowanie lokaty – 3 proc. – naliczane jest w przypadku zdeponowania nowych środków, czyli nadwyżki ponad sumę zgromadzoną w banku na dzień 31 października 2015. Konieczne jest też posiadanie ROR-u w BOŚ Banku.

 

Inwestuj z lokatą 5%

 

W przypadku nowych środków i braku ROR-u znajdujące się na lokacie pieniądze rosną w tempie 2,8 proc. rocznie. Gdy w grę wchodzą stare środki, a klient ma ROR, oprocentowanie wynosi 2,5 proc., natomiast bez rachunku – 2,3 proc.

Minimalna kwota EKOlokaty SUPERprocentującej wynosi 1 000 złotych, nie ma natomiast górnej granicy depozytu. Można założyć więcej niż jedną lokatę dla nowych i starych środków. Po upływie 6 miesięcy zgodnie z dyspozycją klienta lokata odnowi się na kolejne pół roku z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na wskazany rachunek bankowy.

Kalkuator Lokat