Nowa EKOlokata w Banku Ochrony Środowiska - 3,6% dla nowych środków

Dodany: 2014-04-10

BOŚ Bank włączył do swojej oferty nową EKOlokatę z 9-miesięcznym okresem zapadalności. Stałe oprocentowanie depozytu dla nowych środków wynosi 3,6% w skali roku

 

Nawet pół miliona złotych można zdeponować na najnowszej, 9-miesięcznej EKOlokacie, wprowadzonej dziś przez Bank Ochrony Środowiska. Minimalna kwota to 1 tys. zł. Oprocentowanie EKOlokaty wynosi 3,6% dla nowych środków i 3,4% w przypadku starych środków. Klient może otworzyć 1 lokatę z nowych środków i 1 lokatę z już zdeponowanych. Depozyt można odnowić na kolejny, 9-miesięczny okres z oprocentowaniem takim jak dla EKOlokaty 12 miesięcznej.

 

Inwestuj z lokatą 5%

 

Aby założyć EKOlokatę  wystarczy wejść na stronę www.bosbank.pl. Oferta jest również dostępna za pośrednictwem usługi BOŚBank24 oraz w placówkach Banku.

 

Depozytową ofertę BOŚ Banku poszerza bossabank – uruchomiona w grudniu 2013 r. platforma oszczędnościowo-inwestycyjna. Od kilku tygodni na platformie trwa specjalna promocja  - Hit Tygodnia. W ramach tej akcji, co tydzień w poniedziałek, wprowadzane są dwie nowe lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu zastępowane są kolejnymi dwiema lokatami. Na platformie można też lokować środki w blisko 200 funduszach inwestycyjnych.

 

Wszystkie lokaty Banku ochrony środowiska wspierają inicjatywę 2 zł dla Zwierzaka. Od każdej utrzymanej przez minimum miesiąc lokaty, Bank przekazuje z własnych środków po 2 zł na specjalny fundusz, który wspiera ochronę jednego z gatunków dzikich zwierząt występujących w Polsce. O tym gdzie trafi grant decyduje ogólnopolskie głosowanie.

 

Głosować można m.in. na stronach ekolokaty.bosbank.pl oraz zwierzaki.bosbank.pl.

Kalkuator Lokat