Nowa lokata Meritum Banku na 5,25%

Dodany: 2013-02-20

Oferta depozytowa Meritum Banku wzbogaciła się o nową, 4-miesięczną lokatę terminową, której oprocentowanie wynosi 5,25% w skali roku i jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku. Lokatę tę mogą założyć zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Można ją założyć na stronie internetowej banku lub po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej.

 – Atrakcyjne oprocentowanie nowej lokaty ma zachęcić do skorzystania z naszej oferty osoby, które nie są jeszcze klientami Banku. Nie zapominamy jednak także o obecnych klientach oferując im równie wysokie stawki, co jest dla nich potwierdzeniem, że dokonali dobrego wyboru lokując swoje oszczędności w Meritum Banku – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

Inwestuj z lokatą 5%

Lokatę można założyć w Internecie wypełniając wniosek na stronie internetowej www.meritumbank.pl lub po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. W obu przypadkach nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Minimalna kwota wymagana do złożenia lokaty to 1000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Kalkuator Lokat