Nowe lokaty Hit Tygodnia na platformie bossabank

Dodany: 2014-03-24

Na platformie oszczędnościowo – inwestycyjnej bossabank rozpoczęła się właśnie trzecia z rzędu promocja lokat. Między 24 a 31 marca dostępne będą dwie nowe lokaty oferowane w ramach akcji Hit Tygodnia: 3-miesięczna na 3,6 proc. w skali roku oraz 7-miesięczna na 3,5 proc. w skali roku

 

Bossabank, internetowa platforma oszczędnościowo-inwestycyjna Banku Ochrony Środowiska i Domu  Maklerskiego BOŚ w nowatorski sposób zachęca do oszczędzania na lokatach terminowych. Co tydzień w poniedziałek przedstawia nową ofertę lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu są zastępowane kolejnymi dwiema lokatami.

 

nawet 2,35% na lokacie od 100 tys. Załóż online

 

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki). Jak dotąd największym zainteresowaniem klientów korzystających z oferty Hit Tygodnia  cieszą się lokaty o dłuższym terminie zapadalności.

 

Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 3-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3,6% w skali roku oraz 7-miesięczna – oferującą 3,5% w skali roku.

 

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy). Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych. 

 

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju). Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

 

Więcej informacji na www.bossabank.pl

 

Wszystkie lokaty zakładane w BOŚ Banku i na platformie bossabank biorą udział w akcji „2 złote dla zwierzaka”. Bank od każdej, utrzymanej przez minimum miesiąc lokaty przekazuje z własnych środków po 2 zł na specjalny fundusz, który wspiera ochronę jednego z gatunków dzikich zwierząt występujących w Polsce.

 

Więcej informacji na www.zwierzaki.bosbank.pl

Kalkuator Lokat