Nowe produkty w FM Banku - FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy

Dodany: 2013-04-05

Nowa lokata terminowa FM Lokata PRO i bezpłatny rachunek oszczędnościowy - to nowe produkty w bogatej już palecie produktów oszczędnościowych FM Banku.

Rachunek oszczędnościowy łączy atrakcyjne, progresywne oprocentowanie i swobodę dysponowania środkami, dzięki możliwości wpłacania i wypłacania środków w dowolnym momencie i kwocie. Warto podkreślić, że nowy rachunek jest bezpłatny. „Stawiamy na prostotę i przejrzystość oferty. Aby to zagwarantować, do otwarcia rachunku nie wymagamy otwierania ROR-u w naszym banku” – zaznacza Michał Zielke Wiceprezes Zarządu. Rachunek oszczędnościowy można założyć on-line wnioskując jednocześnie o otwarcie lokaty internetowej ( www.fmbank.pl ) lub w oddziałach banku w całej Polsce.

nawet 2,35% na lokacie od 100 tys. Załóż online

Bank wprowadza również dodatkowy rodzaj lokaty – FM Lokatę PRO przeznaczoną dla osób, które posiadają konto w FM Banku lub zdecydują się je założyć. „Chcemy utrzymać bardzo popularną ofertę lokat internetowych dostępnych bez konieczności posiadania konta w naszym banku, ale jednocześnie zależy nam na rozwoju relacji z Klientami - chcemy więc oferować jeszcze lepsze warunki osobom, zdecydują się na skorzystanie z innych produktów” – zapewnia Michał Zielke . Co ważne, lokata będzie dostępna dla wszystkich popularnych terminów (od 2 do 24 miesięcy) i nie ma ograniczenia liczby lokat, ani maksymalnej kwoty. Lokata zapewnia stałe oprocentowanie w całym okresie, a właściciel może zdecydować czy lokata ma być automatycznie odnawialna. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych jak i dotychczasowych Klientów.

Kalkuator Lokat