Nowy gatunek lokaty na 4 proc. w pakiecie z kontem w Banku BPH

Dodany: 2015-11-06

Klienci, którzy zdecydują się na jeden z trzech rachunków osobistych oferowanych przez Bank BPH, będą mogli założyć lokatę oprocentowaną 4 proc. w skali roku.

 

„Nowy gatunek” lokaty na 4 proc. w pakiecie z kontem to propozycja dla osób, które od 1 stycznia do 1 listopada br. nie posiadały rachunku osobistego w Banku BPH. Klienci, którzy otworzą Lubię to! Konto, Kapitalne Konto albo Maksymalne Konto, mogą założyć jednocześnie 6-miesięczną lokatę oprocentowaną 4 proc. w skali roku. Warunkiem korzystania z preferencyjnego oprocentowania jest zasilanie konta kwotą co najmniej 2 tys. zł miesięcznie.

 

Inwestuj z lokatą 5%

 

Jeśli w danym miesiącu na konto nie wpłynie wymagana kwota, w kolejnym oprocentowanie wyniesie 0,25 proc. Powróci jednak do poziomu 4 proc. w następnym miesiącu po ponownym zasileniu konta.

Rachunek wraz z promocyjną lokatą można zakładać do 29 lutego 2016 r. we wszystkich oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju. Wniosek o otwarcie konta można również złożyć za pośrednictwem serwisu internetowego www.bph.pl. Każdy klient może założyć jedną lokatę. Jedno konto może wchodzić w skład tylko jednego pakietu.

Kalkuator Lokat