Trzymiesięczna Lokata Extra na 3,7 proc. w Meritum Banku

Dodany: 2014-03-05

Meritum Bank wprowadził do oferty specjalną, 3-miesięczną Lokatę Extra o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku. Nowy depozyt można założyć za pośrednictwem strony internetowej Banku. Promocyjna oferta dotyczy nowych środków i zapewnia jedną z najwyższych na rynku stawek oprocentowania wśród depozytów kwartalnych

3-miesięczna lokata Meritum Banku o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku to promocja, dotycząca nowych środków zdeponowanych w Banku, czyli nadwyżki nad wysokością salda pozostałych lokat terminowych, rachunków ROR oraz rachunków oszczędnościowych, które klient posiadał w dniu 3 marca 2014 roku. Można założyć dowolną liczbę Lokat Extra.

nawet 2,35% na lokacie od 100 tys. Załóż online

– Promocja zapewnia bardzo atrakcyjne oprocentowanie osobom, które rozpoczynają oszczędzanie z Meritum Bankiem oraz klientom, którzy chcą zwiększyć ilość środków ulokowanych w naszym banku – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku. – Bank zachęca stałych klientów do szerszej współpracy, ale również zabiega o nowe depozyty – dodaje.

Lokatę Extra można założyć w Internecie wypełniając wniosek na stronie www.meritumbank.pl, bez potrzeby wizyty w oddziale, czy podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty to 1 000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Kalkuator Lokat