Polityka prywatności

Właścicielem serwisu TotalMoney.pl jest firma TOTALMONEY.PL Sp. z o.o.

  • TOTALMONEY.PL Sp. z o.o. przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa użytkowników serwisu. Dotyczy to w szczególności bezpieczeństwa danych osobowych przekazywanych przez użytkowników w różnych sekcjach serwisu. TOTALMONEY.PL Sp. z o.o.. w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

Użytkownik może być poproszony o dane osobowe jedynie w celu:

  • przekazania ich podmiotowi współpracującemu (Bank, Doradca Finansowy, Multiagent), a w konsekwencji otrzymania dedykowanej oferty oraz promocji usług Podmiotów współpracujących.
  • w celu promocji i marketingu usług TOTALMONEY.PL Sp. z o.o., która jest właścicielem serwisu, oraz w celu przekazywania informacji handlowej, w tym biuletynu serwisu TotalMoney.pl.

Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania oraz usuwania. W celu dostępu do danych następuje poprzez kontakt drogą elektroniczną na adres info@totalmoney.pl.

 

Pliki Cookies, szyfrowanie danych, certyfikat bezpieczeństwa.

TOTALMONEY.PL Sp. z o.o. właściciel serwisu zastrzega, że może używać krótkich informacji tekstowych, tzw. ciasteczek (ang. cookies), zapisywanych po stronie użytkownika przez przeglądarkę internetową Użytkownika. Zawierają one informacje związaną z aktywnością Użytkownika na stronie serwisu.

Wysłanie wypełnionego formularza z danymi użytkownika odbywa się w technologii SSL, która wymusza przesyłanie danych w formie zakodowanej. Dodatkowo zastosowany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL firmy Thawte. Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika i uniemożliwienie „podsłuchania” przesyłanych danych.

Kalkuator Lokat