rodzinne pozyczki opinie
Pożyczki

Chwilówki w Rodzinne Pożyczki – Opinie stałych klientów

Kiedy przychodzą niespodziewane wydatki, zdarza się nagły wypadek, a my nie mamy środków na własne potrzeby, krótkoterminowe pożyczki mogą okazać się istnym wybawieniem. Oczywiście pożyczka krótkoterminowa to pojęcie względne, bo pieniądze możemy wielokrotnie pożyczać i oddawać, a sam okres kredytowania jest zależny od naszych możliwości. Jeśli maksymalny czas na spłatę 30 dni (z opcją refinansowania) i kwota 3000 zł są wystarczające to oferta firmy Rodzinne Pożyczki okaże się trafem w dziesiątkę. Zapraszamy do wejścia w szczegóły, aby poznać wady, zalety i pisane na temat Rodzinne Pożyczki opinie.

Świeże rozwiązanie na rynku pożyczkodawców

Firma Rodzinne Pożyczki swoją usługę reklamuje jako alternatywę dla znanej każdemu pożyczki od swojego znajomego czy członka rodziny. Jako zaletę mówi się o praktycznie 100-procentowej dyskrecji i niewygórowanych warunkach spłaty. Wniosek złożymy wyłącznie przez oficjalną stronę internetową pożyczkodawcy. Istnieją pewne wstępne warunki, które musimy spełnić, aby ubiegać się o wypłatę pieniędzy. Jako że usługa jest realizowana w pełni za pośrednictwem internetu niezbędne będą:

  • działający adres e-mail,
  • telefon z aktywną kartą SIM akceptujący połączenia przychodzące,
  • dowód osobisty.

Ponadto klient musi być obywatelem Polski oraz posiadać meldunek na terenie Rzeczpospolitej. Po złożeniu wniosku nasza tożsamość oraz dochody zostaną zweryfikowane przez system Kontomatik. Konieczny będzie własny, polski rachunek bankowy. Jeśli comiesięczna wypłata trafia na inne konto bankowe to przyda się wyciąg z osobnego rachunku.

Czy czekają na nas jakieś specjalne korzyści? Jak najbardziej. Rodzinne Pożyczki są oprocentowane stosunkowo przyzwoitym RRSO na poziomie 641%, umożliwiają refinansowanie (na 15 dni), a także wcześniejszą spłatę – z niższymi odsetkami.

Rodzinne Pożyczki a zdanie pożyczkobiorców

Rodzinne Pożyczki opinie ma nie najgorsze. Jako że swoją ofertę wprowadził dopiero kilka miesięcy temu to nie króluje w rankingach chwilówek. Pomimo braku pierwszej darmowej pożyczki jest on chwalony za cenne w długoterminowej perspektywie benefity.

Stali klienci zadowoleni są przede wszystkim z przyznawanych rabatów. Mamy tutaj do czynienia z nieco innym modelem niż w innych instytucjach pozabankowych. Może się to wydać dziwne, ale pierwsza pożyczka będzie nas kosztować nieco więcej od kolejnych. Na przykładzie 1 000 zł za pierwszym razem do spłaty będziemy mieli 1 179 zł (RRSO 641%). Ta sama kwota za drugim i kolejnymi razami będzie nas kosztować już tylko 1 139 zł (RRSO 387%).

Zaletą o jakiej często wspominają klienci jest szybkość wypłaty. Na decyzję po złożeniu wniosku poczekamy maksymalnie 15 minut. Wnioski rozpatrywane są 7 dni w tygodniu w godzinach pracy (pn – pt: 8:00 – 22:00, sb-ndz: 8:00 – 20:00).

Opinie negatywne zamieszczają głównie osoby, które spotkały się z odmową złożonego wniosku. Najczęstszą przyczyną jest zła historia kredytowa (wpis w BIK i/lub KRD). Nie powinniśmy się spodziewać pozytywnego rozpatrzenia, jeśli w ostatnich trzech miesiącach nie mieliśmy stałego dochodu.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *