euroloan opinie
Pożyczki

EuroLoan: opinie na temat firmy oraz ocena oferty

EuroLoan to bez żadnych wątpliwości jedna z najbardziej interesujących instytucji pożyczkowych, jakie aktualnie działają na polskim rynku. Model działalności tego pożyczkodawcy znacząco odbiega od szablonów właściwych dla sektora pożyczkowego. Klienci korzystający z usług EuroLoan nie mają bowiem do czynienia ani z ofertą tak zwanych chwilówek, ani też z typowymi pożyczkami w systemie spłat ratalnych. Produkt oferowanych przez EuroLoan to linia pożyczkowa, czyli swoisty odpowiednik kart kredytowych przyznawanych przez banki. Zapewne to właśnie wysoce elastyczny charakter oferty sprawia, że dostępne chociażby w sieci euroloan opinie formułowane przez klientów jak najbardziej polecają tego pożyczkodawcę.

Jednocześnie warto sobie zdawać, że pomimo elastycznych warunków pożyczka w EuroLoan dla niektórych klientów może okazać się opcją dosyć kłopotliwą, zwłaszcza jeżeli przed skorzystaniem z usług tej firmy wcześniej nie zapoznamy się dokładnie ze specyfiką modelu działania EuroLoan.

EuroLoan: opinie na temat firmy oraz ocena oferty

Instytucja pożyczkowa EuroLoan jest obecna na polskim rynku już od jakiegoś czasu. Firma od samego początku podkreślała swój fiński rodowód, podkreślając w licznych materiałach reklamowych zwłaszcza specyficzny charakter oferty prezentowanej klientom.

Czym więc charakteryzują się pożyczki pozabankowe w EuroLoan. Była już mowa o tym, że w przypadku oferty tego pożyczkodawcy klient nie ma do czynienia ani z popularnymi „chwilówkami” ani też z pożyczkami ratalnymi w standardowym wariancie. Pod względem mechanizmu swojego działania oferta EuroLoan najbardziej przypomina kartę kredytową. Otrzymując pożyczkę w tej firmie dostajemy bowiem do dyspozycji określony limit środków. Tylko od nas zależy, jaką część owego limitu oraz w jakim czasie wykorzystamy. Dopiero w momencie skorzystania z limitu zacznie nas obejmować obowiązek comiesięcznej spłaty zadłużenia. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku kart kredytowych, również tutaj część spłacanej kwoty będzie stanowić koszty pożyczki(czyli zysk pożyczkodawcy) a pozostała część będzie „odnawiać” nasz rachunek.

Warunki pożyczek w Euro Loan

Co do zasady, firma EuroLoan nie stawia zbyt wygórowanych wymagań potencjalnym klientom. Musimy jedynie mieć 18 lat oraz nie posiadać negatywnej historii w bazach. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że podobnie jak ma to miejsce w przypadku bankowych kart kredytowych lub limitów odnawialnych, również wysokość pożyczki odnawialnej w EuroLoan będzie ściśle uzależniona od oceny naszej zdolności kredytowej. Teoretycznie maksymalna dostępna w ogóle wysokość limitu kształtuje się na poziomie aż 40 tysięcy złotych. Można jednak zakładać, że takie warunki okażą się dostępne jedynie dla określonej części klientów. Minimalna wartość pożyczki a więc limitu odnawialnego może natomiast wynosić 300 złotych.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *