KasaTak opinie
Pożyczki

KasaTAK!: omówienie oferty firmy pożyczkowej

KasaTAK! to bez wątpienia jedna z najciekawszych a jednocześnie wciąż jeszcze mało znana instytycja pożyczkowa. Chociaż sama firma KasaTAK! nie należy do szczególnie rozpoznawalnych wśród klientów polskiego sektora pożyczkowego, to jednak w żadnym wypadku nie jest może to być powód do powzięcia wątpliwości odnośnie rzetelności firmy czy też jakości świadczonych przez nią usług. KasaTAK! stanowi bowiem część międzynarodowego konsorcjum Ferratum Group, które działa na terenie niemal 20 państw, w tym również oczywiście na terenie Polski.

Wspominano, że oferta instytucji pożyczkowej KasaTAK! może być uznawana za jedną z najciekawszych w realiach dzisiejszego polskiego sektora pożyczek pozabankowych. Wszystko przez nowatorski i raczej nie praktykowany przez inne podmioty model działania. KasaTAK! jest instytucją pożyczkową specjalizującą się długoterminowych pożyczkach ratalnych, jednak na stosunkowo niewielkie kwoty pieniędzy. Oferta firmy jest więc dedykowana przede wszystkim dla określonej grupy klientów, tj. pożyczkobiorców, którzy z jednej strony nie potrzebują pożyczki na wysoką kwotę, jednak z drugiej strony są zainteresowani możliwością znacznie dłuższego okresu spłaty, niż ma to miejsce w przypadku tak zwanych chwilówek

KasaTAK!: oferta firmy oraz podstawowe informacje

Jak już wspominano, instytucja pożyczkowa KasaTAK! wyróżnia się na tle innych podmiotów polskiego sektora pożyczkowego specyficznym a zarazem nowatorskim oraz ciekawym modelem działalności.

Wyrażane przez klientów opinie o KasaTak mają jednak jednoznacznie pozytywny charakter również z powodu warunków oferty przedstawianej nowym pożyczkobiorcom. Pożyczając w firmie po raz pierwszy, mamy do dyspozycji możliwość skorzystania z pożyczki przy RRSO wynoszącym 0%. Maksymalna dostępna kwota pierwszej pożyczki to 2000 zł przy maksymalnym okresie spłaty kształtującym się na poziomie 30 dni.

To jednak jedynie charakterystyka oferty promocyjnej firmy, kierowanej do nowych klientów. W przypadku kolejnej pożyczki klient ma już do dyspozycji kwotę w wysokości do 5 tysięcy złotych oraz maksymalny okres spłaty kształtujący się na poziomie aż 24 miesięcy. Jak więc widać, oferta firmy KasaTAK! ma charakter wyjątkowo ciekawy: pod względem wysokości dostępnych kwot pożyczki w KasaTAK! przypominają tradycyjne chwilówki. Jednak dostępny okres spłaty nie wynosi 30, 60 czy 90 dni, lecz 24 miesiące. Jest to więc naprawdę znakomite rozwiązanie dla klientów szukających relatywnie niewielkiego zastrzyku gotówki, jednak bez konieczności spłacania pożyczki w przeciągu jednego lub dwóch miesięcy.

Maksymalna dostępna w ogóle wysokość pożyczki w KasaTAK! to kwota 10 tysięcy złotych. Możliwość zaciągnięcia pożyczki na taką sumę jest jednak warunkowana terminową spłatą poprzednich zobowiązań.

Jak uzyskać pożyczkę w KasaTAK!

Oprócz ciekawych warunków w zakresie relacji pomiędzy wysokością oraz czasem spłaty pożyczki, KasaTAK! odznacza się również łatwą dostępnością oferowanych przez firmę kredytów. Opinie o KasaTak często podkreślają, że do uzyskania pożyczki wystarczy tak naprawdę jedynie wypełnienie wniosku z podaniem swoich podstawowych danych oraz przejście weryfikacji w bazach.

Na zakończenie warto dodać, że firma nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, co stanowi jeszcze jeden istotny atut jej oferty.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *