Pożyczki

Która chwilówka jest najkorzystniejsza?

Na rynku mnożą się firmy pożyczkowe. Wybór ułatwiają przejrzyste kalkulatory i rankingi on-line. Która oferta pożyczki ma w takich miejscach najlepsze opinie?

Kiedyś firmy pożyczkowe działały głównie poza internetem, co mocno utrudniało zaciągnięcie pożyczki. Klient musiał samodzielnie porównywać wielostronicowe umowy i szukać na własną rękę biur firm pożyczkowych. W efekcie tylko osoby z najlepszą wiedzą odnośnie prawa bankowego i oprocentowania były w stanie realnie ocenić warunki i zadecydować, która oferta jest korzystna. Pozostali często narzekali, gdy okazywało się, że oprocentowanie czy opłaty są w rzeczywistości wyższe niż zakładane. Teraz się to zmieniło dzięki kalkulatorom pożyczek on-line, które pokazują wszystkie oferty w jednym miejscu. Od razu można tam porównać parametry pożyczek, a nawet za pomocą jednego przycisku przenieść się na stronę wybranej firmy pożyczkowej i wypełnić wniosek. Wśród nich Hapi pożyczki opinie ma najlepsze.

Hapi pożyczki a inne firmy pożyczkowe

Wystarczy zresztą rzucić okiem na oferty by przekonać się, że to faktycznie wyjątkowo korzystne oprocentowanie i pozostałe warunki. Zdarzają się oferty, w których oprocentowanie roczne (RRSO) wynosi zaledwie ok. 9 procent. To mało nawet na tle tradycyjnych banków, w których można zwykle liczyć na stawki dwa, a nawet trzy razy wyższe. Dlatego w przypadku Hapi pożyczki opinie są często pozytywne nawet w porównaniu ze zwyczajnymi bankami. Szczególnie chodzi o szybkość podjęcia decyzji i ilość formalności. W przypadku klientów, którzy już wzięli i spłacili pożyczkę w Hapi, czasem decyzja jest podejmowana dosłownie w kilka minut. W zwykłym banku zdarza się, że nawet po latach współpracy klient za każdym razem jest prześwietlany tak samo intensywnie, jak za pierwszym razem. Oznacza to konieczność przygotowywania zawsze tych samych dokumentów, jak umowy o pracę z ostatniego pół roku i rachunki.

Hapi pożyczki opinie o dodatkowych usługach

W przypadku Hapi pożyczki jest też możliwość skorzystania z usług dodatkowych. Szczególnie interesująca jest oferta ubezpieczenia zdrowotnego. Wiele osób rezygnuje z ubezpieczenia obawiając się wysokich kosztów i formalności. Tu można podpisać umowę na ubezpieczenie medyczne jednocześnie z pożyczką. Cena takiego pakietu może wynosić zaledwie kilkaset złotych rocznie, a w nim zawierają się konsultacje lekarskie i badania. To świetny pomysł dla osób, które wolą się uniezależnić od publicznej opieki zdrowotnej i ciągłych kolejek, które niestety zdarzają się tam często.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *