chwilowki za 0
Pożyczki

Pożyczki za 0 – poradnik

Całkowicie bezpłatna pożyczka, czy to możliwe? Pożyczki za 0 stały się powszechną formą przyciągnięcia klienta na rynku finansowym. Konkurencja jest duża, jest wszędzie i nie śpi. Właśnie to skłania firmy pożyczkowe do prześcigania się w propozycjach kredytowych, które często nas zadziwiają i wzbudzają chęć do poszukiwania kruczków zapisanych drobnym druczkiem na dole strony. Nic z tych rzeczy — wyjaśnienie jest bardzo proste.

Czy pożyczki za 0 są możliwe?

Tak, są możliwe. Należy jednak pamiętać o tym, że bezpłatna pożyczka nie oznacza kwoty bezzwrotnie udzielonej przez instytucję. Jest to kwota, która nie jest obarczona żadnym dodatkowym kosztem, czyli klient zwraca dokładnie tyle, ile pożyczył.

Zatem co daje firmie zaoferowanie klientom darmowej pożyczki.

  • Pomaga wyłuskać tę konkretną ofertę spośród innych, płatnych i mniej konkurencyjnych.
  • Pozwala klientowi zaznajomić się z firmą i jej ofertą.
  • Zachęca do szybkiego załatwienia formalności i pożyczenia pieniędzy przez internet.
  • Brak opłat i bezproblemowe załatwienie formalności rodzi zaufanie i gwarantuje zadowolenie klienta, co spowoduje, że wróci w przyszłości po inne produkty finansowe.

Wszystko po to, aby przyciągnąć potencjalnie długoterminowego klienta, który skorzysta także z płatnych produktów finansowych firmy.

Zadowolony klient to klient, który wraca

Zadowolony klient zawsze poleci ofertę znajomym i wróci po więcej. Właśnie dlatego jest to idealna forma marketingu nie tylko szeptanego, ale także internetowego. Na tym bazują firmy, które oferują pożyczki za 0. Po co płacić krocie za reklamę, skoro można przyciągnąć klienta darmową pożyczką, profesjonalnie obsłużyć i  mieć pewność, że poleci firmę znajomym i rodzinie. Darmowa pożyczka jest oferowana przeważnie klientowi, który pierwszy raz pożycza pieniądze w konkretnej firmie pozabankowej. Pierwszy raz wnioskować można nawet o 3000 zł ze spłatą do 60 dni.

Kto może skorzystać z darmowej pożyczki

Mimo tego, że łatwo ją dostać i należy spełnić minimum formalności, nie każdy może z niej skorzystać. Darmowa pożyczka przysługuje osobom, które:

  • Ukończyły 18 rok życia
  • Są zatrudnione na umowę o pracę albo umowę gwarantującą wypłatę wynagrodzenia lub pobierają świadczenia emerytalne, przedemerytalne, rentowe
  • Okazują się dowodem osobistym
  • Posiadają konto osobiste w banku
  • Są właścicielami aktywnego numeru telefonu komórkowego

Terminowa spłata gwarantem braku opłat

Pożyczka za 0 ma jedną zasadniczą zaletę — jest całkowicie darmowa. Klient nie płaci prowizji i odsetek. Oddaje tyle, ile pożyczył. Pod warunkiem oczywiście, że spłaci ją w terminie, który obejmuje umowa. Najczęściej jest to termin dotyczący jednego lub dwóch miesięcy i kwota musi być zwrócona jednorazowo w całości. Firma pożyczkowa nie jest instytucją charytatywną i pieniądze, które pożycza chce mieć zwrócone na czas. Umowa obejmuje postępowanie w wypadku braku spłaty należności, dlatego przed jej podpisaniem należy dokładnie się z nią zapoznać. Konsekwencje braku spłaty pożyczki mogą być różne, począwszy od naliczenia sporych odsetek, poprzez oddanie długu firmie windykacyjnej aż po rozprawę sądową w wyniku długotrwałego uchylania się od spłaty należności.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *