opinie o takto
Pożyczki

Takto finanse: opinie o firmie oraz recenzja oferty

Firma TakTo Finanse to jedna z mniej znanych instytucji pożyczkowych działających na polskim rynku. Chociaż pożyczkodawca nie cieszy się tak dużą rozpoznawalnością, jak najwięksi gracze w branży, to jednak atrakcyjna i umiejętnie skonstruowana oferta sprawia, że takto finanse opinie formułowane przez klientów oraz fachowych recenzentów są utrzymane w jak najbardziej pozytywnym tonie.

Pod względem sposobu działania oraz rozwiązań dostępnych w ofercie TakTo Finanse dość wyraźnie odróżnia się na większości podmiotów rodzimego sektora pożyczkowego. Firma nie zajmuje się bowiem świadczeniem tak zwanych chwilówek. Główny segment oferty TakTo Finanse są długoterminowe pożyczki ratalne.

Takto finanse: opinie o firmie oraz recenzja oferty

Jak już wspominano, TakTo Finanse należy do kategorii tych instytucji pożyczkowych, które starają się rywalizować z bankami. Firma adresuje swoją ofertę przede wszystkim do klientów zainteresowanych wyższymi kwotami kredytu oraz zdecydowanie dłuższym okresem spłaty, niż ma to miejsce w przypadku tak zwanych chwilówek.

Maksymalna dostępna w ogóle kwota pożyczki ratalnej w TakTo Finanse kształtuje się na poziomie aż 25 tysięcy złotych, co bez wątpienia stanowi jeden z lepszych rezultatów w skali całego polskiego sektora pożyczkowego. Również maksymalny dostępny okres spłaty pożyczki robi jak najlepsze wrażenie: klienci TakTo Finanse mają możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet na 36 rat, co oznacza okres trwania umowy na poziomie dokładnie 36 miesięcy.

Jednak klienci zamieszczający w internecie takto finanse opinie podkreślają nie tylko atrakcyjne warunki pożyczek w firmie, lecz również czytelny i przejrzysty charakter oferty. Również oficjalna witryna internetowa pożyczkodawcy jest jak najbardziej intuicyjna, łatwa w nawigacji a klient zainteresowany usługami tej firmy pożyczkowej nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem wszystkich potrzebnych mu informacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej oraz warunki pożyczek

W procesie weryfikacji zdolności kredytowej klienta firma TakTo Finanse sprawdza zarówno bazę Biura Informacji Kredytowej, jak też KRD oraz bazy Biur Informacji Gospodarczej. Składając wniosek o przyznanie pożyczki klient może liczyć na to, że firma będzie brać pod uwagę i respektować różne źródła dochodu. Oznacza to, że w celu uzyskania kredytu w TakTo Finanse wcale nie musimy posiadać zatrudnienia o pracę na czas nieokreślony.

Pożyczkodawca nie stawia również zbyt wygórowanych wymagań podstawowych swoim potencjalnym klientom. Wstępne wymogi, jakie trzeba spełnić aby móc skorzystać z pożyczek w TakTo Finanse, to wiek w przedziale 21-75 lat oraz posiadanie polskiego obywatelstwa.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że korzystając z usług firmy po raz pierwszy nie będziemy składali wniosku pożyczkowego online. Konieczna będzie rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy, podczas której ustalimy warunki naszej pożyczki ratalnej.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *