Visset
Pożyczki

Visset opinie

Visset to firma pożyczkowa, która istnieje na polskim rynku począwszy od 2009 roku. Dzięki temu ma już dobre doświadczenie w udzielaniu pożyczek. W poniższym artykule przedstawiamy Państwu pakiet najważniejszych informacji na temat tego pożyczkodawcy. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Jaką ofertę dla pożyczkodawców ma Visset?

Visset opinie wśród klientów ma dobre. Wynika to z faktu elastycznej oferty, którą proponuje pożyczkobiorcom. Visset ma dwa rodzaje pożyczek – dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz klientów indywidualnych. Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą, mogą otrzymać pożyczki w wysokości od 1000 do 5000 złotych, ale okres na spłatę każdej z nich wynosi każdorazowo 30 dni. Warto jednak wiedzieć, że pierwsza pożyczka dla osób prowadzących swoje firmy, jest w 100% darmowa. Oczywiście pod warunkiem że zostanie spłacona w odpowiednim terminie.

Drugi typ pożyczek, jaki ma w swojej ofercie firma pożyczkowa Visset, to pożyczki kierowane do klientów indywidualnych. Opiewają one na kwoty od 300 złotych do 5000 złotych. W tym przypadku okres spłaty również wynosi 30 dni. Pierwsza pożyczka dla klientów indywidualnych również jest w pełni darmowa, jednak można uzyskać w jej ramach maksymalnie 1000 złotych.

Druga i kolejna pożyczka w Visset. Visset opinie

Gdy spłacimy swoją pierwszą pożyczkę, następna może wynosić już 1000 złotych. Trzecia pożyczka może wynosić 2000 złotych, zaś czwarta może dotyczyć nawet kwoty 5000 złotych. W przypadku, gdy chcemy ubiegać się o piątą pożyczkę, możemy dostać 3000 złotych. Ta kwota jest jednocześnie kwotą maksymalną pożyczki w przypadku klientów indywidualnych.

Warunki ubiegania się o pożyczkę w Visset

Aby móc zostać klientem Visset, należy posiadać polskie obywatelstwo, mieć ukończony 22. rok życia oraz nie więcej niż 75. Oprócz tego należy posiadać własne konto bankowe wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Ponadto wymagane jest posiadanie własnego telefonu komórkowego i poczty e-mailowej. Potencjalny pożyczkobiorca nie może być również zapisany w bazach dłużników.

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *