getin bank opinie
Wiedza bankowa

Getin bank opinie w internecie

W sektorze banków można wyróżnić bardzo dużo banków, które nieustannie prześcigają się w prezentowaniu coraz to bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Jedną z częściej reklamowanych placówek jest Getin Bank. Warto bliżej przeanalizować zagadnienia związane z funkcjonowaniem tego banku i rozważyć, zanim nawiąże się z nim współpracę. 

Getin Bank – najważniejsze informacje 

Bank Getin Bank rozpoczął swoją działalność w 1990 roku. Początkowo działał lokalnie, z czasem zaczął obejmować swoim zasięgiem szersze lokalizacje. W 2004 roku placówka zmieniła nazwę z Górnośląskiego Banku Gospodarczego S.A na Getin Bank SA. 

Getin Bank opinie to najlepsze źródło informacji dla osób, które rozważają nawiązanie bliższej współpracy z placówką. Warto wiedzieć co inni użytkownicy uważają na temat banku. 

Opinie o Getin Bank 

Przed rozpoczęciem współpracy z placówką dobrym pomysłem jest zapoznanie się z recenzjami innych użytkowników. w ten sposób można uzyskać wiele przydatnych informacji. 

Getin Bank przygotował ofertę dla bardzo zróżnicowanego grona odbiorców. Posiada on takie produkty finansowe jak np.: Konta osobiste, lokaty oszczędnościowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, wymianę walut, ubezpieczenia, pożyczki i kredyty hipoteczne, fundusze inwestycyjne. konta dla młodych, kredyty samochodowe, konta emerytalne itd. Z pewnością każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie. 

Getin Bank – informacje 

Kapitał własny spółki Getin Bank wynosi 2 650 143 319 zł, na obszarze całej z oferty spółki korzysta 2 400 000 klientów. W 2010 miała miejsce fuzja na mocy, której powstał Getin Noble Bank SA. Na terenie całego kraju znajduje się 500 oddziałów Getin Banku. Działają one w ramach franczyzy lub działalności własnej. 

Czym się wyróżnia Getin Bank?

Getin Bank to instytucja o bardzo bogatej historii i doświadczeniu. Dzięki temu prezentuje on niezwykle ciekawą i złożoną ofertę. Warto wiedzieć, że Getin Bank posiada serwis bankowości w całości w języku ukraińskim, w 2014 roku bank umożliwił studentom uczelni wyższych korzystanie z legitymacji jako z kart debetowych. 

Getin Bank to jeden z największych banków w naszym kraju, w 2014 roku jako pierwszy utworzył oddział samoobsługowy Getin Point. W 2013 roku bank dostał specjalne wyróżnienie w konkursie Banking Technology Awards, w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w finansach”. 

Getin Bank to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych placówek finansowych. Cieszy się on dużą popularnością klientów. Bank posiada bardzo ciekawie zaprojektowaną aplikację mobilną, która umożliwia szybkie sterowanie finansami. Jest on niewątpliwie niezwykle nowoczesna i postępowa instytucją finansową, która ma wiele mocnych stron i atrakcyjnych ofert, konkurencyjnych dla innych podmiotów finansowych. Warto już dziś zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z Getin Bank. 

Rate this post
Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *